Клеванська районна управа, м. Клевань Рівненської області

  • Районные управы - Клеванская, пгт Клевань
Identifier
P-26
Language of Description
Russian
Dates
1941 - 1943
Level of Description
Collection
Languages
  • German
  • Ukrainian
Scripts
  • Cyrillic
  • Latin
Source
EHRI

Extent and Medium

34 files

Biographical History

Местные органы так называемой украинской вспомогательной администрации, учрежденные немецкими властями в период оккупации Ровенской обл. в 1941–1944 гг.

Scope and Content

В фондах отложились циркулярные распоряжения Ровенской областной управы от 18 сентября 1941 г. всем районным управам о ре- гистрации еврейского населения и его списки по населенным пунктам Ровенского р-на; переписка с Ровенским гебитскомиссариатом об инвентаре, принадлежавшем евреям; объявления для еврейского населения Клевани о явке всех мужчин 17-ти лет и старше в районную управу для работы по разборке стен; записка председателя Клеванской районной управы от 25 ноября 1941 г. со списком «еврейских лошадей, проданных местному населению»; писок рабочих-евреев с. Мочульки Клеванского р-на, высланных на работу в Ровно (1942) и др.

Finding Aids

  • Jewish Documentary Sources in the Regional Archives of Ukraine (Volhynia, Zhitomir, Rovno, Cherkassy Regions)

Archivist Note

Entry selected and edited by Michał Czajka from 'Jewish Documentary Sources in the Regional Archives of Ukraine. A Guide (Volhynia, Zhitomir, Rovno, Cherkassy Regions)', ed. by Efim Melamed, Kiev 2009, p. 284

Rules and Conventions

ISAD (G)

Клеванська районна управа, м. Клевань Рівненської області

Identifier
P-26
Language of Description
Ukrainian
Dates
1941 - 1943
Level of Description
Collection
Languages
  • German
  • Ukrainian
Scripts
  • Cyrillic
  • Latin
Source
EHRI

Extent and Medium

35 files

Scope and Content

Постанова Рейхскомісара України про зміну кордонів між Рівненським, Костопільським і Луцьким округами; розпорядження Рівненського гебітскомісара; урядовий вісник Рівненського гебітскомісара; звіти про діяльність управи; донесення голови управи про події в селах, про спалені села, старост сіл про безчинства німецьких солдатів; відношення районного голови про зняття поставок з мешканців сіл, що були спалені; розпорядження районного голови про відправку на роботу чоловіків віком від 14 до 60 років, про вивезення лісоматеріалів, ремонт та прибирання доріг; повідомлення про збільшення робочого часу для лікарів; порядок звільнення від роботи з причини захворювання; інформації старост про засіяні площі; місячні звіти про народження, шлюби та смерть населення району, відомості про кількість населення району; списки населених пунктів, установ, шкіл та підприємств, населення, медичного персоналу, селян, які не здали сільгосппоставок та у яких забрана худоба, застрахованих осіб, платників податку, службовців управи, пожежників; особисті посвідки мешканців району, об'ява про явку євреїв на роботу; звіти про зібрані церковні дзвони в районі, про заразливі хвороби.

Archivist Note

Entry selected by Michał Czajka from 'Arkhivy Okupatsii 1941-1944', ed. by Nataliya Makovska

Rules and Conventions

EHRI Guidelines for Description v.1.0